RMCF0805FT32K4
Mfr.Part #
RMCF0805FT32K4
Description
RES 32.4K OHM 1% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
32.4 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%